- Hoog: 8000 lumen - 1 uur - 135 meter
- Medium: 4500 lumen - 2 uur - 100 meter
- Laag: 850 lumen - 12,5 uur - 40 meter
| Artikelcode (SKU) | 840500 |
| EAN | 4058205033145 |
| SKU leverancier | 502913 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 214 MM |
| Breedte | 382 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 41 MM |
| Artikelcode (SKU) | 840500 |
| EAN | 4058205033145 |
| SKU leverancier | 502913 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 214 MM |
| Breedte | 382 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 41 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 192 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Multi-concentrated light, hybrid power, temperature control system, cooling technology |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 12,5 H |
| Autonomie mid power | 2 H |
| Autonomie power | 1 H |
| CRI waarde | 80 |
| Gewicht excl. batterijen | 2290 G |
| Gewicht incl. batterijen | 2590 G |
| Kenmerken | Aanpasbaar wit, minder perifere verblinding, dimbaar, transportvergrendeling, geheugenfunctie |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Aanpasbaar wit |
| Kleurtemperatuur tot | 6500 K |
| Kleurtemperatuur van | 3000 K |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 850 LM |
| Lichtsterkte mid power | 4500 LM |
| Lichtsterkte power | 8000 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 360 MIN |
| Reikwijdte low power | 40 m |
| Reikwijdte mid power | 100 m |
| Reikwijdte power | 135 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Totale batterij-energie | 67,68 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 4700 MAH |
| Totale batterijspanning | 14,4 V |
| Type batterij | 14.4v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Sleeve case |
| Valhoogte | 1,5 m |
| IP-classificatie | Ip67 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw