- Hoog: 1000 lumen - 1,75 uur - 45 meter
- Medium: 500 lumen - 4,5 uur - 25 meter
- Laag: 50 lumen - 35 uur - 10 meter
| Artikelcode (SKU) | 840497 |
| EAN | 4058205033381 |
| SKU leverancier | 502921 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 248 MM |
| Breedte | 38 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 46 MM |
| Artikelcode (SKU) | 840497 |
| EAN | 4058205033381 |
| SKU leverancier | 502921 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 248 MM |
| Breedte | 38 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 46 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Temperature control system |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 35 H |
| Autonomie mid power | 4,5 H |
| Autonomie power | 1,75 H |
| CRI waarde | 80 |
| Gewicht excl. batterijen | 261 G |
| Gewicht incl. batterijen | 332 G |
| Kenmerken | Dimbaar, rood licht, transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Zilver |
| Kleur lichtbron | Wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7000 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 50 LM |
| Lichtsterkte mid power | 500 LM |
| Lichtsterkte power | 1000 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 390 MIN |
| Reikwijdte low power | 10 m |
| Reikwijdte mid power | 25 m |
| Reikwijdte power | 45 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Totale batterij-energie | 17,76 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 4800 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 3.7v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1,5 m |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw