- Hoog: 4000 lumen - 1,5 uur - 95 meter
- Medium: 2300 lumen - 3,25 uur - 70 meter
- Laag: 500 lumen - 14 uur - 30 meter
| Artikelcode (SKU) | 840499 |
| EAN | 4058205033084 |
| SKU leverancier | 502911 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 179 MM |
| Breedte | 275 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 41 MM |
| Artikelcode (SKU) | 840499 |
| EAN | 4058205033084 |
| SKU leverancier | 502911 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 179 MM |
| Breedte | 275 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Diepte | 41 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 96 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Multi-concentrated light, hybrid power, temperature control system, cooling technology |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 14 H |
| Autonomie mid power | 3,25 H |
| Autonomie power | 1,5 H |
| CRI waarde | 80 |
| Gewicht excl. batterijen | 1650 G |
| Gewicht incl. batterijen | 1870 G |
| Kenmerken | Aanpasbaar wit, minder perifere verblinding, dimbaar, transportvergrendeling, geheugenfunctie |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Aanpasbaar wit |
| Kleurtemperatuur tot | 6500 K |
| Kleurtemperatuur van | 3000 K |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 500 LM |
| Lichtsterkte mid power | 2300 LM |
| Lichtsterkte power | 4000 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 360 MIN |
| Reikwijdte low power | 30 m |
| Reikwijdte mid power | 70 m |
| Reikwijdte power | 95 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Totale batterij-energie | 50,76 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 4700 MAH |
| Totale batterijspanning | 10,8 V |
| Type batterij | 10.8v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Sleeve case |
| Valhoogte | 1,5 m |
| IP-classificatie | Ip67 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw