- Hoog: 160 lumen - 5 uur
- Laag: 40 lumen - 20 uur
- Hoog: 80 lumen - 50 meter - 10 uur
| Artikelcode (SKU) | 840495 |
| EAN | 4058205032032 |
| SKU leverancier | 502808 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 176 MM |
| Breedte | 17 MM |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Diepte | 24 MM |
| Artikelcode (SKU) | 840495 |
| EAN | 4058205032032 |
| SKU leverancier | 502808 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 176 MM |
| Breedte | 17 MM |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Diepte | 24 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 2 |
| Batterij technologie | Alkaline |
| Aantal batterijen | 2 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 20 H |
| Autonomie power | 5 H |
| CRI waarde | 70 |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht excl. batterijen | 42 G |
| Gewicht incl. batterijen | 65 G |
| Kenmerken | Transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lichtfuncties | Hoog, laag |
| Lichtsterkte low power | 40 LM |
| Lichtsterkte power | 160 LM |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Type batterij | Micro (aaa) 1.5v |
| Type LED | Cob + xtreme |
| Type stroombron | Batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw