- Hoog: 220 lumen - 1,5 uur
- Laag: 60 lumen - 7 uur
- Medium: 100 lumen - 60 meter - 3,5 uur
| Artikelcode (SKU) | 840496 |
| EAN | 4058205032063 |
| SKU leverancier | 502809 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 176 MM |
| Breedte | 17 MM |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Diepte | 24 MM |
| Artikelcode (SKU) | 840496 |
| EAN | 4058205032063 |
| SKU leverancier | 502809 |
| Merk | LEDLENSER |
| Hoogte | 176 MM |
| Breedte | 17 MM |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Diepte | 24 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 2 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 7 H |
| Autonomie power | 1,5 H |
| CRI waarde | 70 |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht excl. batterijen | 42 G |
| Gewicht incl. batterijen | 61 G |
| Kenmerken | Transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lichtfuncties | Hoog, laag |
| Lichtsterkte low power | 60 LM |
| Lichtsterkte power | 220 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 150 MIN |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 2,331 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 630 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 3.7v |
| Type LED | Cob + xtreme |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw