- Hoog: 220 lumen - 2 uur
- Laag: 60 lumen - 9 uur
- Medium: 100 lumen - 2 uur - 90 meter
| Artikelcode (SKU) | 835594 |
| EAN | 4058205030441 |
| SKU leverancier | 502733 |
| Merk | LED LENSER |
| Hoogte | 163 MM |
| Breedte | 28 MM |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Diepte | 20 MM |
| Artikelcode (SKU) | 835594 |
| EAN | 4058205030441 |
| SKU leverancier | 502733 |
| Merk | LED LENSER |
| Hoogte | 163 MM |
| Breedte | 28 MM |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Diepte | 20 MM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 2 |
| Lichtbron | Led |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 9 H |
| Autonomie power | 2 H |
| CRI waarde | 70 |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht excl. batterijen | 68 G |
| Gewicht incl. batterijen | 91 G |
| Kenmerken | Flikkervrij, transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lichtfuncties | Hoog, laag |
| Lichtsterkte low power | 60 LM |
| Lichtsterkte power | 220 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 120 MIN |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 2,812 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 760 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 3.7v |
| Type LED | Cob + high power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw