| Artikelcode (SKU) | 842102 |
| EAN | 5420000070974 |
| SKU leverancier | LM 16700 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 20 W |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 10 ST |
| Afmetingen | 180 x 59 x 155 MM |
| Artikelcode (SKU) | 842102 |
| EAN | 5420000070974 |
| SKU leverancier | LM 16700 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 20 W |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 10 ST |
| Afmetingen | 180 x 59 x 155 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 4000 mah - lithium V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | X6 |
| Lm (lumen) | 2000 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw