| Artikelcode (SKU) | 842097 |
| EAN | 5420000071018 |
| SKU leverancier | LM 29930 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 40 W |
| Gewicht | 2 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 6 ST |
| Artikelcode (SKU) | 842097 |
| EAN | 5420000071018 |
| SKU leverancier | LM 29930 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 40 W |
| Gewicht | 2 KG |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Aantal per doos | 6 ST |
| Afmetingen | 232 x 142 x 270 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 54 |
| Lm (lumen) | 3600 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw