| Artikelcode (SKU) | 826028 |
| SKU leverancier | DML814 |
| Merk | MAKITA |
| IP-beschermingsklasse | Ip55 |
| Kleurtemperatuur | 5000 K |
| Gewicht met accu | 7,4 - 8,1 KG |
| Accu van 18 V / 5,0 Ah voor continu gebruik | 3 / 5,5 / 10 h |
| Afmetingen, opvouwbaar (L x B x H) | 260 x 216 x 1 000 MM |
| Artikelcode (SKU) | 826028 |
| SKU leverancier | DML814 |
| Merk | MAKITA |
| IP-beschermingsklasse | Ip55 |
| Kleurtemperatuur | 5000 K |
| Gewicht met accu | 7,4 - 8,1 KG |
| Accu van 18 V / 5,0 Ah voor continu gebruik | 3 / 5,5 / 10 h |
| Afmetingen, opvouwbaar (L x B x H) | 260 x 216 x 1 000 MM |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Kantelbereik | 110 |
| Lichtstroom | 3000 / 1700 / 900 lumen |
| LXT-spanning | 1 |
| Nominale accuspanning | 14,4 / 18 V |
| Productafmetingen (L x B x H) | 573 x 658 x 1 250 – 2 240 MM |
| Verlichtingssterkte | 1250 / 750 / 400 LX |
| Zwenkbereik | 115 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw