- Compact en lichtgewicht ontwerp
- Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
| Artikelcode (SKU) | 108703 |
| EAN | 0088381699303 |
| SKU leverancier | DEADML805 |
| Merk | MAKITA |
| Afmeting (L x B x H) | 214 x 261 x 328 MM |
| Gewicht met accu | 2,3 - 2,6 KG |
| Accu van 18 V / 5,0 Ah voor continu gebruik | 8,5 / 17 h |
| Accu van 18V / 2,0 Ah voor continu gebruik | 3,5 / 7 h |
| Artikelcode (SKU) | 108703 |
| EAN | 0088381699303 |
| SKU leverancier | DEADML805 |
| Merk | MAKITA |
| Afmeting (L x B x H) | 214 x 261 x 328 MM |
| Gewicht met accu | 2,3 - 2,6 KG |
| Accu van 18 V / 5,0 Ah voor continu gebruik | 8,5 / 17 h |
| Accu van 18V / 2,0 Ah voor continu gebruik | 3,5 / 7 h |
| Accu van 18V / 4,0 Ah voor continu gebruik | 6,5 / 13 h |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Kantelbereik | 360 |
| Lichtstroom | 750 / 450 lumen |
| LXT-spanning | 1 |
| Nominale accuspanning | 14,4 / 18 V |
| Verlichtingssterkte | 1150 / 750 LX |
| Vermogen van de LED | 20 x 0,5 W |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw