Adapter voor BOSCH batterij / LUMX M-serie
Adapter voor BOSCH batterij / LUMX M-serie
niet op voorraad
€4,60 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 888918 |
| EAN | 5420000071735 |
| SKU leverancier | LM 30090 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 60 W |
| Gewicht | 4,500 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 888918 |
| EAN | 5420000071735 |
| SKU leverancier | LM 30090 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 60 W |
| Gewicht | 4,500 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Inhoud | Lamp + 6 adapters L |
| Kabeltype | H07rn-f (2 x 1,0 mm2 - neopreen) |
| Voltage | 18 V |
| Afmetingen | 215 x 210 x 533 MM |
| Kleurtemperatuur | 3000k/4500k/6500k K |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 7200 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw