| Artikelcode (SKU) | 781483 |
| EAN | 5708997352038 |
| SKU leverancier | 03.5203 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 25 MM |
| Breedte | 25 MM |
| Uitvoering | Bouwlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 781483 |
| EAN | 5708997352038 |
| SKU leverancier | 03.5203 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 25 MM |
| Breedte | 25 MM |
| Uitvoering | Bouwlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Slagvastheid | Ik07 IK |
| Lichtkleur | Koudwit Kelvin |
| Kleurtemperatuur | 6000 / 6000 K |
| Aanspreekhelderheid | 0 / 1600 LX |
| Bediening via app | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Ip67 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1400 LM |
| Hoofdlamp | Led niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 1630 MM |
| Ingebouwd laadcircuit | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Knipperlichtfunctie hoofdlamp | Nee |
| Knipperlichtfunctie nevenlamp | Nee |
| Lamphouder | Geïntegreerde led |
| Lampvermogen hoofdlamp | 20 W |
| Lengte aansluitkabel | 8 m |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met lichtbron | Ja |
| Nom. spanning | 1 / 24 V |
| Spanningstype | Dc |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw