| Artikelcode (SKU) | 112144 |
| EAN | 5708997360101 |
| SKU leverancier | 03.6010 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 104 MM |
| Breedte | 96 MM |
| Diepte | 38 MM |
| Uitvoering | Bouwlamp CM |
| Artikelcode (SKU) | 112144 |
| EAN | 5708997360101 |
| SKU leverancier | 03.6010 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 104 MM |
| Breedte | 96 MM |
| Diepte | 38 MM |
| Uitvoering | Bouwlamp CM |
| Oplaadbaar | 1 |
| Slagvastheid | Ik07 IK |
| Kleurweergave Index | 80-89 |
| Accucapaciteit | 4 AH |
| Lichtkleur | Koudwit Kelvin |
| Kleurtemperatuur | 5500 / 6500 K |
| Aanspreekhelderheid | 150 / 1500 LX |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Bediening via app | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Ip65 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1000 LM |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, a+, a (led) |
| Ingebouwd laadcircuit | Ja |
| Lamphouder | Geïntegreerde led |
| Lamptype | Led niet uitwisselbaar |
| Lengte aansluitkabel | 1 m |
| Materiaal behuizing | Metaal/kunststof |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Met acculader | Ja |
| Met beschermhoes | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Met statiefhouder | Nee |
| Met wieltjes | Nee |
| Nom. bedrijfsduur | 15 H |
| Nom. spanning | 100 / 240 V |
| Oplaadtijd | 300 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw