| Artikelcode (SKU) | 137641 |
| SKU leverancier | LMXA401L |
| Merk | LEDLENSER |
| Spanning (ingang) | 4,8 V |
| Gewicht | 40 G |
| Verpakt per | 1 ST |
| Spanning | 4,8 V |
| Lichtbron | xenon |
| Artikelcode (SKU) | 137641 |
| SKU leverancier | LMXA401L |
| Merk | LEDLENSER |
| Spanning (ingang) | 4,8 V |
| Gewicht | 40 G |
| Verpakt per | 1 ST |
| Spanning | 4,8 V |
| Lichtbron | xenon |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw