- Hoog: 50 lumen - 7 uur - 35 meter
| Artikelcode (SKU) | 510583 |
| EAN | 4058205000437 |
| SKU leverancier | 500682 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Alkaline |
| Artikelcode (SKU) | 510583 |
| EAN | 4058205000437 |
| SKU leverancier | 500682 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Pc Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Alkaline |
| Aantal batterijen | 2 |
| Aantal jaren garantie | 5+2 |
| Autonomie power | 7 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 20 MM |
| Ex-Gas Groep | Iia,iib,iic |
| Ex-Stof Groep | Iiia,iiib,iiic |
| Ex-Temperatuurklasse Gas | T4 |
| Ex-Temperatuurklasse Stof | 135 |
| Ex-Zone Stof | 20 |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht excl. batterijen | 42 G |
| Gewicht incl. batterijen | 65 G |
| Kleur hoofdbehuizing | Geel |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 140 MM |
| Lengte gefocusseerd | 140 MM |
| Lichtfuncties | Hoog |
| Lichtsterkte power | 50 LM |
| Reikwijdte power | 35 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Type batterij | Micro (aaa) 1.5v |
| Type LED | Power |
| Type stroombron | Batterij |
| Type verpakking | Sleeve box |
| Valhoogte | 1 m |
| Diameter Kop | 20 MM |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw