- Boost: 120 lumen - 30 meter
- Hoog: 80 lumen - 1 uur - 25 meter
- Laag: 20 lumen - 3,5 uur - 10 meter
| Artikelcode (SKU) | 826210 |
| EAN | 4058205029117 |
| SKU leverancier | 502574 |
| Merk | LEDLENSER |
| Lengte | 52 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 826210 |
| EAN | 4058205029117 |
| SKU leverancier | 502574 |
| Merk | LEDLENSER |
| Lengte | 52 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2 |
| Autonomie low power | 3,5 H |
| Autonomie power | 1 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 25 MM |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht excl. batterijen | 15 G |
| Gewicht incl. batterijen | 20 G |
| Kenmerken | Transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Grijs |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 8000 K |
| Kleurtemperatuur van | 5000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 52 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, laag |
| Lichtsterkte boost | 120 LM |
| Lichtsterkte low power | 20 LM |
| Lichtsterkte power | 80 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 180 MIN |
| Reikwijdte boost | 30 m |
| Reikwijdte low power | 10 m |
| Reikwijdte power | 25 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 0,67 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 180 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | Polymer 3.7v |
| Type LED | Power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Window box |
| Valhoogte | 2 m |
| Diameter Kop | 25 MM |
| IP-classificatie | Ip2x |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw