- Boost: 400 lumen - 80 meter
- Hoog: 200 lumen - 1,5 uur - 50 meter
- Laag: 20 lumen - 10 uur - 15 meter
| Artikelcode (SKU) | 826212 |
| EAN | 4058205028318 |
| SKU leverancier | 502577 |
| Merk | LEDLENSER |
| Lengte | 62 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 826212 |
| EAN | 4058205028318 |
| SKU leverancier | 502577 |
| Merk | LEDLENSER |
| Lengte | 62 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2 |
| Autonomie low power | 10 H |
| Autonomie power | 1,5 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 30 MM |
| Focussysteem | Nee |
| Gewicht excl. batterijen | 20 G |
| Gewicht incl. batterijen | 30 G |
| Kenmerken | Transportvergrendeling, rood licht |
| Kleur hoofdbehuizing | Grijs |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 8000 K |
| Kleurtemperatuur van | 5000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 62 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, laag |
| Lichtsterkte boost | 400 LM |
| Lichtsterkte low power | 20 LM |
| Lichtsterkte power | 200 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 180 MIN |
| Reikwijdte boost | 80 m |
| Reikwijdte low power | 15 m |
| Reikwijdte power | 50 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 2 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 550 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | Polymer 3.7v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Window box |
| Valhoogte | 2 m |
| Diameter Kop | 30 MM |
| IP-classificatie | Ip2x |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw