- Boost: 400 lumen - 4 uur - 280 meter
- Hoog: 300 lumen - 10 uur - 190 meter
- Laag: 40 lumen - 40 uur - 100 meter
| Artikelcode (SKU) | 137618 |
| EAN | 4029113830737 |
| SKU leverancier | 8307-R |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 137618 |
| EAN | 4029113830737 |
| SKU leverancier | 8307-R |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, smart light technology, floating charge system, temperature control system, rapid focus, focus lock |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 5+2 |
| Autonomie low power | 40 H |
| Autonomie power | 4 H |
| CRI waarde | 65 |
| Diameter buis | 38 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht incl. batterijen | 200 G |
| Kenmerken | Dimbaar, transportvergrendeling, flikkervrij, geheugenfunctie, backup modus |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 8000 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 153 MM |
| Lengte gefocusseerd | 159 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, laag, knipper, s.o.s., stroboscoop |
| Lichtsterkte boost | 400 LM |
| Lichtsterkte low power | 40 LM |
| Lichtsterkte power | 300 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 300 MIN |
| Reikwijdte boost | 280 m |
| Reikwijdte low power | 100 m |
| Reikwijdte power | 190 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Totale batterij-energie | 9,25 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 2500 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 18650 3.7v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Hardcase |
| Valhoogte | 1 m |
| Diameter Kop | 38 MM |
| IP-classificatie | Ipx4 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw