- Boost: 4500 lumen - 720 meter
- Hoog: 2600 lumen - 2,5 uur - 420 meter
- Medium: 1000 lumen - 4,5 uur - 260 meter
- Laag: 30 lumen - 70 uur - 50 meter
| Artikelcode (SKU) | 510567 |
| EAN | 4058205020725 |
| SKU leverancier | 502188 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 3 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 510567 |
| EAN | 4058205020725 |
| SKU leverancier | 502188 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 3 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, emergency light, rapid focus, smart light technology, temperature control system, magnetic charge system, x-lens technology |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 70 H |
| Autonomie mid power | 4,5 H |
| Autonomie power | 2,5 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 47 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 501 G |
| Gewicht incl. batterijen | 669 G |
| Kenmerken | Transportvergrendeling, dimbaar, flikkervrij, geheugenfunctie, backup modus |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 5500 K |
| Kleurtemperatuur van | 4700 K |
| Lengte gedefocusseerd | 183 MM |
| Lengte gefocusseerd | 190 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag, position, knipper, s.o.s., stroboscoop |
| Lichtsterkte boost | 4500 LM |
| Lichtsterkte low power | 30 LM |
| Lichtsterkte mid power | 1000 LM |
| Lichtsterkte power | 2600 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 330 MIN |
| Reikwijdte boost | 720 m |
| Reikwijdte low power | 50 m |
| Reikwijdte mid power | 260 m |
| Reikwijdte power | 420 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 33,3 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 3000 MAH |
| Totale batterijspanning | 11,1 V |
| Type batterij | 3x18650 batterijpack 11.1v |
| Type LED | Xtreme |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| Diameter Kop | 99 MM |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw