- Hoog: 170 lumen - 1,25 uur - 100 meter
- Medium: 70 lumen - 3 uur - 65 meter
- Laag: 15 lumen - 15 uur - 20 meter
| Artikelcode (SKU) | 352476 |
| EAN | 4058205020602 |
| SKU leverancier | 502184 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 352476 |
| EAN | 4058205020602 |
| SKU leverancier | 502184 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Magnetic charge system, advanced focus system |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 15 H |
| Autonomie mid power | 3 H |
| Autonomie power | 1,25 H |
| CRI waarde | 80 |
| Diameter buis | 15 MM |
| Ex-Gas Groep | Geen |
| Ex-Stof Groep | Geen |
| Ex-Temperatuurklasse Gas | Geen |
| Ex-Temperatuurklasse Stof | Geen |
| Ex-Zone Gas | Geen |
| Ex-Zone Stof | Geen |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 53 G |
| Gewicht incl. batterijen | 62 G |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur tot | 4500 K |
| Kleurtemperatuur van | 4200 K |
| Lengte gedefocusseerd | 164 MM |
| Lengte gefocusseerd | 168 MM |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte boost | 1000 LM |
| Lichtsterkte low power | 15 LM |
| Lichtsterkte mid power | 70 LM |
| Lichtsterkte power | 170 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 150 MIN |
| Reikwijdte low power | 20 m |
| Reikwijdte mid power | 65 m |
| Reikwijdte power | 100 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Totale batterij-energie | 2,77 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 750 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 10870 3.7v |
| Type LED | Power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 2 m |
| Diameter Kop | 15 MM |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw