- Boost: 480 lumen - 240 meter
- Hoog: 320 lumen - 1 uur - 165 meter
- Medium: 120 lumen - 3 uur - 100 meter
- Laag: 15 lumen - 25 uur - 30 meter
| Artikelcode (SKU) | 173986 |
| EAN | 4058205020633 |
| SKU leverancier | 502185 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 173986 |
| EAN | 4058205020633 |
| SKU leverancier | 502185 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, smart light technology, magnetic charge system, emergency light, temperature control system, flex sealing technology |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 25 H |
| Autonomie mid power | 3 H |
| Autonomie power | 1 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 22 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 103 G |
| Gewicht incl. batterijen | 124 G |
| Kenmerken | Dimbaar, transportvergrendeling, flikkervrij, geheugenfunctie, backup modus, chemisch resistent |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 4400 K |
| Kleurtemperatuur van | 3700 K |
| Lengte gedefocusseerd | 132 MM |
| Lengte gefocusseerd | 136 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag, position, knipper, s.o.s., stroboscoop |
| Lichtsterkte boost | 480 LM |
| Lichtsterkte low power | 15 LM |
| Lichtsterkte mid power | 120 LM |
| Lichtsterkte power | 320 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 120 MIN |
| Reikwijdte boost | 240 m |
| Reikwijdte low power | 30 m |
| Reikwijdte mid power | 100 m |
| Reikwijdte power | 165 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 2,77 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 750 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type batterij | 14500 3.7v |
| Type LED | High power |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 3 m |
| Diameter Kop | 38 MM |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw