- Boost: 850 lumen - 230 meter
- Hoog: 700 lumen - 1,5 uur - 190 meter
- Medium: 300 lumen - 2,5 uur - 115 meter
- Laag: 15 lumen - 45 uur - 20 meter
| Artikelcode (SKU) | 352478 |
| EAN | 4058205020664 |
| SKU leverancier | 502186 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Artikelcode (SKU) | 352478 |
| EAN | 4058205020664 |
| SKU leverancier | 502186 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, smart light technology, magnetic charge system, emergency light, temperature control system, natural light, flex sealing technology, multi-core optics |
| Aantal batterijen | 1 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 45 H |
| Autonomie mid power | 2,5 H |
| Autonomie power | 1,5 H |
| CRI waarde | 90 |
| Diameter buis | 25 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 140 G |
| Gewicht incl. batterijen | 187 G |
| Kenmerken | Dimbaar, transportvergrendeling, flikkervrij, geheugenfunctie, backup modus, chemisch resistent |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Natuurlijk wit |
| Kleurtemperatuur tot | 4400 K |
| Kleurtemperatuur van | 3700 K |
| Lengte gedefocusseerd | 163 MM |
| Lengte gefocusseerd | 169 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag, position, knipper, s.o.s., stroboscoop |
| Lichtsterkte boost | 850 LM |
| Lichtsterkte low power | 15 LM |
| Lichtsterkte mid power | 300 LM |
| Lichtsterkte power | 700 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 225 MIN |
| Reikwijdte boost | 230 m |
| Reikwijdte low power | 20 m |
| Reikwijdte mid power | 115 m |
| Reikwijdte power | 190 m |
| Schakelaar | Schakelaar vooraan |
| Totale batterij-energie | 10,89 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 3000 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,63 V |
| Type batterij | 18650 3.6v |
| Type LED | Xtreme |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 3 m |
| Diameter Kop | 45 MM |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw