- Hoog: 450 lumen - 1 uur - 300 meter
- Medium: 250 lumen - 2 uur - 220 meter
- Laag: 40 lumen - 25 uur - 100 meter
| Artikelcode (SKU) | 137632 |
| EAN | 4058205020480 |
| SKU leverancier | 502180 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Alkaline |
| Artikelcode (SKU) | 137632 |
| EAN | 4058205020480 |
| SKU leverancier | 502180 |
| Merk | LEDLENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Alkaline |
| Technologie | Advanced focus system, rapid focus |
| Aantal batterijen | 4 |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 25 H |
| Autonomie mid power | 2 H |
| Autonomie power | 1 H |
| Bruikbaar met alternatieve batterijen (niet inbegrepen) | Aaa nimh 1.2v |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 30 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Gewicht excl. batterijen | 130 G |
| Gewicht incl. batterijen | 175 G |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 130 MM |
| Lengte gefocusseerd | 140 MM |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 40 LM |
| Lichtsterkte mid power | 250 LM |
| Lichtsterkte power | 450 LM |
| Reikwijdte low power | 100 m |
| Reikwijdte mid power | 220 m |
| Reikwijdte power | 300 m |
| Schakelaar | Schakelaar achteraan |
| Totale batterijspanning | 6 V |
| Type batterij | Micro (aaa) 1.5v |
| Type LED | Xtreme |
| Type stroombron | Batterij |
| Type verpakking | Box |
| Valhoogte | 1 m |
| Diameter Kop | 37 MM |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw