LED-zaklamp waterproof - IP64 (6V of 4xD
LED-zaklamp waterproof - IP64 (6V of 4xD
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888819 |
| EAN | 5420000070967 |
| SKU leverancier | LM 18570 |
| Merk | LUMX |
| Aantal per doos | 10 ST |
| Afmetingen | 213 x 106 x 132 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,65 v - 8000 mah - lithium V |
| Artikelcode (SKU) | 888819 |
| EAN | 5420000070967 |
| SKU leverancier | LM 18570 |
| Merk | LUMX |
| Aantal per doos | 10 ST |
| Afmetingen | 213 x 106 x 132 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,65 v - 8000 mah - lithium V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| Gebruiksduur | 25 hrs uren |
| IP-classificatie | X4 |
| Lm (lumen) | Lantern 1800 lm - torch 600 LM |
| Oplaadtijd | 4 hrs uur |
| Power bank | ✓ |
| USB rechargeable | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw