Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 896706 |
| EAN | 4058205037259 |
| SKU leverancier | 503107 |
| Merk | LED LENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, dual power source, rapid focus |
| Aantal batterijen | 1 stuks |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 8 H |
| Autonomie mid power | 2,5 H |
| Autonomie power | 1,5 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 15 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Formaat batterij | 10440 |
| Gewicht incl. batterijen | 41 G |
| Intrastat | 85131000 |
| Kenmerken | Sleutelhanger |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 94 MM |
| Lengte gefocusseerd | 98 MM |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 20 LM |
| Lichtsterkte mid power | 80 LM |
| Lichtsterkte power | 200 LM |
| Oplaadtechnologie | Extern |
| Oplaadtijd | 90 MIN |
| Reikwijdte low power | 40 m |
| Reikwijdte mid power | 80 m |
| Reikwijdte power | 130 m |
| Totale batterij-energie | 1,11 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 300 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Diameter Kop | 20 MM |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw