Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 896710 |
| EAN | 4058205037310 |
| SKU leverancier | 503109 |
| Merk | LED LENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, temperature control system, flex sealing technology, dual power source |
| Aantal batterijen | 1 stuks |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 20 H |
| Autonomie mid power | 4 H |
| Autonomie power | 1 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 22 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Formaat batterij | 14500 |
| Gewicht incl. batterijen | 99 G |
| Intrastat | 85131000 |
| Kenmerken | Transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 121 MM |
| Lengte gefocusseerd | 125 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte boost | 750 LM |
| Lichtsterkte low power | 25 LM |
| Lichtsterkte mid power | 100 LM |
| Lichtsterkte power | 350 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 180 MIN |
| Reikwijdte boost | 280 m |
| Reikwijdte low power | 50 m |
| Reikwijdte mid power | 100 m |
| Reikwijdte power | 180 m |
| Totale batterij-energie | 3,404 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 920 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,7 V |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Diameter Kop | 30 MM |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw