- Krachtige lichtopbrengst
- Eenvoudig &|*° gebruiksvriendelijk
- Geavanceerd focussysteem
- Betrouwbare energievoorziening
- Duurzaam
- Hoog: 650 lumen - 400 meter - 1 uur
- Medium: 300 lumen - 250 meter - 3 uur
- Laag: 40 lumen - 85 meter - 30 uur
| Artikelcode (SKU) | 896713 |
| EAN | 4058205037105 |
| SKU leverancier | 503102 |
| Merk | LED LENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal leds | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 896713 |
| EAN | 4058205037105 |
| SKU leverancier | 503102 |
| Merk | LED LENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Alkaline |
| Technologie | Advanced focus system, rapid focus |
| Aantal batterijen | 4 stuks |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 30 H |
| Autonomie mid power | 3 H |
| Autonomie power | 1 H |
| CRI waarde | 70 |
| Diameter buis | 30 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Formaat batterij | Aaa |
| Gewicht incl. batterijen | 175 G |
| Intrastat | 85131000 |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Koud wit |
| Kleurtemperatuur tot | 7500 K |
| Kleurtemperatuur van | 6000 K |
| Lengte gedefocusseerd | 131 MM |
| Lengte gefocusseerd | 140 MM |
| Lichtfuncties | Hoog, medium, laag |
| Lichtsterkte low power | 40 LM |
| Lichtsterkte mid power | 300 LM |
| Lichtsterkte power | 650 LM |
| Reikwijdte low power | 85 m |
| Reikwijdte mid power | 250 m |
| Reikwijdte power | 400 m |
| Type stroombron | Batterij |
| Type verpakking | Box |
| Diameter Kop | 37 MM |
| IP-classificatie | Ip54 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw