Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 896715 |
| EAN | 4058205037136 |
| SKU leverancier | 503103 |
| Merk | LED LENSER |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Oplaadbaar | 1 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal leds | 1 |
| Batterij technologie | Li-ion |
| Technologie | Advanced focus system, temperature control system, flex sealing technology, natural light, multi-core optics |
| Aantal batterijen | 1 stuks |
| Aantal jaren garantie | 2+5 |
| Autonomie low power | 60 H |
| Autonomie mid power | 5 H |
| Autonomie power | 2,5 H |
| CRI waarde | 80 |
| Diameter buis | 27 MM |
| Focussysteem | Ja |
| Formaat batterij | 21700 |
| Gewicht incl. batterijen | 223 G |
| Intrastat | 85131000 |
| Kenmerken | Mode select ring, flikkervrij, transportvergrendeling |
| Kleur hoofdbehuizing | Zwart |
| Kleur lichtbron | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur tot | 5500 K |
| Kleurtemperatuur van | 4500 K |
| Lengte gedefocusseerd | 170 MM |
| Lengte gefocusseerd | 176 MM |
| Lichtfuncties | Boost, hoog, medium, laag, strobe, baken, knipper, sos |
| Lichtsterkte boost | 2000 LM |
| Lichtsterkte low power | 25 LM |
| Lichtsterkte mid power | 450 LM |
| Lichtsterkte power | 1200 LM |
| Oplaadtechnologie | Intern |
| Oplaadtijd | 180 MIN |
| Reikwijdte boost | 330 m |
| Reikwijdte low power | 35 m |
| Reikwijdte mid power | 150 m |
| Reikwijdte power | 240 m |
| Totale batterij-energie | 16,56 Wh |
| Totale batterijcapaciteit | 4600 MAH |
| Totale batterijspanning | 3,6 V |
| Type stroombron | Oplaadbare batterij |
| Type verpakking | Box |
| Diameter Kop | 42 MM |
| IP-classificatie | Ip68 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw