| Artikelcode (SKU) | 888817 |
| EAN | 5420000070776 |
| SKU leverancier | LM 51850 |
| Merk | LUMX |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Afmetingen | 135 mm x Ø 15 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 500 mah lithium V |
| Artikelcode (SKU) | 888817 |
| EAN | 5420000070776 |
| SKU leverancier | LM 51850 |
| Merk | LUMX |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Afmetingen | 135 mm x Ø 15 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 500 mah lithium V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| Gebruiksduur | 3 hrs uren |
| IP-classificatie | X2 |
| Lm (lumen) | Lamp 250 lm - torch 100 LM |
| Oplaad aansluiting | Usb-c |
| Oplaadtijd | 2,5 hrs uur |
| USB rechargeable | ✓ |
| Verkoopseenheid | 16 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw