- diameter x lengte 30 x 105 mm
- LED
- energie-efficiëntieklasse A
- met aansluiting voor sigarettenaansteker
- lichtduur 1 h
- reikwijdte lamp 100 m
- straalhoek 10 / 70 °
- oplaadtijd 2 h
- met accu 12-24V
- beschermingsklasse IP30: vreemd deeltje > 2,5 mm
| Artikelcode (SKU) | 781468 |
| EAN | 5708997351246 |
| SKU leverancier | 235415 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 105 MM |
| Gewicht | 0.16 KG |
| Reikwijdte | 100 m |
| IP-beschermingsklasse | 30: vreemd deeltje > 2,5 mm |
| Artikelcode (SKU) | 781468 |
| EAN | 5708997351246 |
| SKU leverancier | 235415 |
| Merk | SCANGRIP |
| Lengte | 105 MM |
| Gewicht | 0.16 KG |
| Reikwijdte | 100 m |
| IP-beschermingsklasse | 30: vreemd deeltje > 2,5 mm |
| Diameter | 30 MM |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Afstraalhoek | 10-70 |
| Brandduur | 1 H |
| Lamp uitrusting | Aansluiting voor sigarettenaansteker |
| Oplaadtijd | 2 H |
| Spanningsverzorging | Accu 12-24v |
| Type gereedschapswerktuig | Industriële lamp |
| Type lamp | Zaklamp |
| Type lamp 2 | Led |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw