| Artikelcode (SKU) | 121999 |
| EAN | 8004897718422 |
| SKU leverancier | 830829446 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 1,90 KG |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 232 x 130 x 71 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121999 |
| EAN | 8004897718422 |
| SKU leverancier | 830829446 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 1,90 KG |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 232 x 130 x 71 MM |
| Maximum vermogen | 500 W |
| Order nr. | 830829446 #are# |
| Orig. nr. | Conv500 |
| Uitgangsfrequentie | 50 HZ |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw