| Artikelcode (SKU) | 121998 |
| EAN | 8004897886138 |
| SKU leverancier | 830829444 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 0,50 KG |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 172 x 85 x 52 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121998 |
| EAN | 8004897886138 |
| SKU leverancier | 830829444 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 0,50 KG |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 172 x 85 x 52 MM |
| Maximum vermogen | 300 W |
| Order nr. | 830829444 #are# |
| Orig. nr. | Usb converter 310 |
| Uitgangsfrequentie | 50 HZ |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw