Artikelcode (SKU): 312760 SKU leverancier: BLP33ET-B
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312760
EAN 8053670890886
SKU leverancier BLP33ET-B
Merk MASTER
Hoogte 360 MM
Breedte 260 MM
Diepte 590 MM
Uitvoering Gas heaters CM
Aansluitspanning 230 V
Beschermingsgraad (IP) Ip20
Gasverbruik 2.4 kg/h
Geschikt voor butaan Ja
Geschikt voor diesel Nee
Geschikt voor huisbrandolie (HBO I) Nee
Geschikt voor petroleum Nee
Geschikt voor propaan Ja
Luchthoeveelheid 1000 m³/h
Met onderstel Nee
Oververhittingsbeveiliging Ja
Soort Gas
Thermokoppelbeveiliging Ja
Verrijdbaar Nee
Verwarmingscapaciteit 18 / 33 kW