Artikelcode (SKU): 312761 SKU leverancier: BLP53ET-B
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312761
EAN 8053670890923
SKU leverancier BLP53ET-B
Merk MASTER
Hoogte 510 MM
Breedte 300 MM
Diepte 680 MM
Uitvoering Gas heaters CM
Aansluitspanning 230 V
Beschermingsgraad (IP) Ip20
Gasverbruik 3.78 kg/h
Geschikt voor butaan Ja
Geschikt voor diesel Nee
Geschikt voor huisbrandolie (HBO I) Nee
Geschikt voor petroleum Nee
Geschikt voor propaan Ja
Luchthoeveelheid 1450 m³/h
Met onderstel Nee
Oververhittingsbeveiliging Ja
Soort Gas
Thermokoppelbeveiliging Ja
Verrijdbaar Nee
Verwarmingscapaciteit 36 / 53 kW