| Artikelcode (SKU) | 262483 |
| EAN | 5414919996883 |
| SKU leverancier | 722316570 |
| Merk | VYNCKIER |
| Luchtdebiet | 650 m3/u |
| Spanning | 230 V |
| Afgegeven warmte | 30 kW/h |
| Brandstoftype | G30 |
| Artikelcode (SKU) | 262483 |
| EAN | 5414919996883 |
| SKU leverancier | 722316570 |
| Merk | VYNCKIER |
| Luchtdebiet | 650 m3/u |
| Spanning | 230 V |
| Afgegeven warmte | 30 kW/h |
| Brandstoftype | G30 |
| Brandstofverbruik | 1.30 - 2.18 kg/u |
| Energiebron | Propaangas |
| Order nr. | 722316570 #hre# |
| Orig. nr. | Wg100 |
| Slang en regelaar inbegrepen | Ja |
| Verwarmbare ruimte | 450 m³ |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw