| Artikelcode (SKU) | 110350 |
| EAN | 8715626004142 |
| SKU leverancier | TS3A |
| Merk | MASTER |
| Hoogte | 495 MM |
| Kleur | - RAL 9010 |
| Diepte | 398 MM |
| Uitvoering | Terrasverwarmer / heater CM |
| Artikelcode (SKU) | 110350 |
| EAN | 8715626004142 |
| SKU leverancier | TS3A |
| Merk | MASTER |
| Hoogte | 495 MM |
| Kleur | - RAL 9010 |
| Diepte | 398 MM |
| Uitvoering | Terrasverwarmer / heater CM |
| Spanning | 220 / 240 V |
| Aantal verwarmingsstanden | 3 |
| Max. verwarmingsvermogen | 2400 W |
| Min. verwarmingsvermogen | 800 W |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Soort | Infrarood |
| Vermogensstand UIT | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw