| Artikelcode (SKU) | 110348 |
| EAN | 8719497492091 |
| SKU leverancier | REH492091 |
| Merk | VSA |
| Hoogte | 400 MM |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Opgenomen vermogen | 3 kW |
| Breedte | 270 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110348 |
| EAN | 8719497492091 |
| SKU leverancier | REH492091 |
| Merk | VSA |
| Hoogte | 400 MM |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Opgenomen vermogen | 3 kW |
| Breedte | 270 MM |
| Diepte | 255 MM |
| Uitvoering | Elektrische kachel / heater CM |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal vermogensstanden | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | Ipx4 |
| Droogstand | Nee |
| Max. te verwarmen ruimte | 60 m³ |
| Met ruimtethermostaat | Ja |
| Met ventilatiestand | Ja |
| Met ventilatorregeling | Ja |
| Met wieltjes | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Soort | Elektrisch V |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Verwarmingscapaciteit | < 3 kW |
| Voorziening voor externe thermostaat | Nee |
| Voorziening voor luchttransportslang | Nee |
| Luchthoeveelheid | 476 m³/h |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw