- Kwaliteit: 100% polyester breisel met PVC/PU coating,
- Afmeting: 90 x 120 cm
- Gemaakt uit een flexibel en soepel materiaal
- Biedt uitstekende bescherming tegen chemische stoffen, olie en vet
| Artikelcode (SKU) | 144509 |
| EAN | 5414718267467 |
| SKU leverancier | 26456900 |
| Merk | SIOEN |
| Maat | One size ML |
| Kleur | Groen RAL 9010 |
| Materiaal | 100% polyester breisel met pvc/pu coating Opgelast |
| Uitvoering | Sioen 8042 lavrion schort 90 x 120 cm CM |
| Artikelcode (SKU) | 144509 |
| EAN | 5414718267467 |
| SKU leverancier | 26456900 |
| Merk | SIOEN |
| Maat | One size ML |
| Kleur | Groen RAL 9010 |
| Materiaal | 100% polyester breisel met pvc/pu coating Opgelast |
| Uitvoering | Sioen 8042 lavrion schort 90 x 120 cm CM |
| Producttype | Schort |
| Type | 8042 V |
| Model | Lavrion |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw