- In een denim overhemd met garment-washed effect zie je er fantastisch uit tijdens het werk maar ook in je vrije tijd.
- Past perfect bij onze CORDURA®-denim collectie
| Artikelcode (SKU) | 205144 |
| EAN | 7330509432914 |
| SKU leverancier | 329511298900S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, denim, 220 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, denim, 220 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 205144 |
| EAN | 7330509432914 |
| SKU leverancier | 329511298900S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, denim, 220 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, denim, 220 g/m² |
| Kwaliteit | 1129 |
| Kleurnummer | 8900 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw