- Losvallend overhemd van keperstof met lange mouwen met manchetten.
- Het overhemd heeft een borstzak met klep en een pennenzakje
| Artikelcode (SKU) | 205190 |
| EAN | 7330509480427 |
| SKU leverancier | 329711359400S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 175 g/m² G |
| Kleur | Grijs |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 175 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 205190 |
| EAN | 7330509480427 |
| SKU leverancier | 329711359400S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 175 g/m² G |
| Kleur | Grijs |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 175 g/m² |
| Kwaliteit | 1135 |
| Kleurnummer | 9400 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw