- Functioneel overhemd met losse pasvorm voor optimaal comfort.
- Het overhemd heeft metalen knopen en manchetten onderaan de mouw evenals een praktische borstzak met sluiting en pennenzakje
| Artikelcode (SKU) | 205213 |
| EAN | 7330509480663 |
| SKU leverancier | 329811909400S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 175 g/m² G |
| Kleur | Grijs |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 175 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 205213 |
| EAN | 7330509480663 |
| SKU leverancier | 329811909400S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 175 g/m² G |
| Kleur | Grijs |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 175 g/m² |
| Kwaliteit | 1190 |
| Kleurnummer | 9400 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw