- Ongevoerd profieljack
| Artikelcode (SKU) | 208947 |
| EAN | 7330509069813 |
| SKU leverancier | 405518009499S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 208947 |
| EAN | 7330509069813 |
| SKU leverancier | 405518009499S |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | S |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 9499 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw