- Tweekleurige jack van anti-pilling fleece materiaal.
- Functies zoals twee ruime voorzakken met rits, verlengd achterpand, ritsen in voorzakken en op de borstzak met reflecterend detail
| Artikelcode (SKU) | 213064 |
| EAN | 7330509591222 |
| SKU leverancier | 473025104599XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 100% polyester, fleece, anti-pilling, 260 g/m² G |
| Kleur | Groen/zwart |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, fleece, anti-pilling, 260 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 213064 |
| EAN | 7330509591222 |
| SKU leverancier | 473025104599XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 100% polyester, fleece, anti-pilling, 260 g/m² G |
| Kleur | Groen/zwart |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, fleece, anti-pilling, 260 g/m² |
| Kwaliteit | 2510 |
| Kleurnummer | 4599 |
| Categorie | Wind/regen/sneeuw |
| Land van herkomst | Mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw