- De favoriete winterjas van de vakman in warme beavernylon kwaliteit.
- Het zijn de details die het verschil maken.
- De jas heeft een telefoonzakje, verlengd rugpand, verstelbare tailleband.
- Details die zorgen voor een goed comfort
| Artikelcode (SKU) | 210491 |
| EAN | 7330509477823 |
| SKU leverancier | 481519008800XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 210491 |
| EAN | 7330509477823 |
| SKU leverancier | 481519008800XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Xs |
| Gewicht | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw |
| Stofsamenstelling | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Kwaliteit | 1900 |
| Kleurnummer | 8800 |
| Categorie | Wind/regen/sneeuw |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw