| Artikelcode (SKU) | M11498-024-004 |
| EAN | 5414729176406 |
| SKU leverancier | 3004734021B078300M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES21 |
| Artikelcode (SKU) | M11498-024-004 |
| EAN | 5414729176406 |
| SKU leverancier | 3004734021B078300M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES21 |
| Compositie | 100% PES |
| Voering | 3LAAGSE.SOFTSH.FL.VOERINGSTOF |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Polsbanden met windvanger | polsbanden met tricot windvanger |
| Cordura® versterking | Cordura® elleboogstukken, versterking van schouder tot schouder |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met waterdichte ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Zakken | binnenzak, gsm-zak met touchscreenvenster |
| Compartimenten | zak voor minitablet |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verstelbare zoom met koord | regelbare zoom met elastisch koord |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw