| Artikelcode (SKU) | 813666 |
| EAN | 4058546362515 |
| SKU leverancier | 4933478969 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Maat | L CM |
| Gewicht | 1.4 KG |
| Aantal | 1 stuk |
| Spanning | 12 V |
| Artikelcode (SKU) | 813666 |
| EAN | 4058546362515 |
| SKU leverancier | 4933478969 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Maat | L CM |
| Gewicht | 1.4 KG |
| Aantal | 1 stuk |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M12 HJ BL5-0 (L) |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 1.7 (M12 B3) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | M12 accuhouder met 2.1A USB poort |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw