| Artikelcode (SKU) | 837496 |
| EAN | 5414729217208 |
| SKU leverancier | 3005424081B053800XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/-170g/m², +/- 160 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR ≥ 12.000 mm - MVP ≥ 5000g/m²/24h, PFC.FREE.DWR |
| Stof materiaal | PES81, PES84 |
| Artikelcode (SKU) | 837496 |
| EAN | 5414729217208 |
| SKU leverancier | 3005424081B053800XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/-170g/m², +/- 160 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR ≥ 12.000 mm - MVP ≥ 5000g/m²/24h, PFC.FREE.DWR |
| Stof materiaal | PES81, PES84 |
| Compositie | 100% RPES, 100% RPES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Ademend | 1 |
| Stretch eigenschappen | MECH.STRETCH |
| Anatomisch voetbed | voorgevormde mouwen |
| Sluiting type | steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting, binnenzak met ritssluiting, snelsluitingsdrukknop, 2-way ritssluiting met kinbescherming, voorzak met flap en drukknopsluiting |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Getapete naden | 1 |
| Verplaatste naden voor comfort | verplaatste naden voor extra draagcomfort |
| Ophanglus | 1 |
| Verstelbare zoom met koord | regelbare zoom met elastisch koord |
| Kaptype | tweevoudig verstelbare kap |
| Kap met rand | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-4-x,CE categorie I,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw