| Artikelcode (SKU) | M11519-007-006 |
| EAN | 5414729041476 |
| SKU leverancier | 3002474012B066000XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 250 g/m² G |
| Verstelbaar | taille regelbaar met elastisch trekkoord |
| Stof materiaal | PES12 |
| Compositie | 100% PES |
| Artikelcode (SKU) | M11519-007-006 |
| EAN | 5414729041476 |
| SKU leverancier | 3002474012B066000XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 250 g/m² G |
| Verstelbaar | taille regelbaar met elastisch trekkoord |
| Stof materiaal | PES12 |
| Compositie | 100% PES |
| Antipilling | 1 |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Elastische polsbanden | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS/S klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw