- College trui met ronde hals.
- Rib onderaan de mouwen.
- Pennenzakje op de arm.
- Versterkte schouderzone.
- Verlengd rugpand
| Artikelcode (SKU) | 206136 |
| EAN | 7330509315118 |
| SKU leverancier | 3335115786004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² G |
| Kleur | Donker marineblauw |
| Stofsamenstelling | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 206136 |
| EAN | 7330509315118 |
| SKU leverancier | 3335115786004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² G |
| Kleur | Donker marineblauw |
| Stofsamenstelling | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1157 |
| Kleurnummer | 8600 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw