- Limited sweatshirt met ronde hals van zacht jerseyweefsel met rechte snit.
- Praktische functies zijn onderarm inzetstuk voor meer bewegingsvrijheid.
- Tone-on-tone print die overeenkomt met de kleur van de trui
| Artikelcode (SKU) | 215280 |
| EAN | 7330509610657 |
| SKU leverancier | 918511579000L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² G |
| Kleur | Grijs mêlee |
| Stofsamenstelling | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | 215280 |
| EAN | 7330509610657 |
| SKU leverancier | 918511579000L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² G |
| Kleur | Grijs mêlee |
| Stofsamenstelling | 55% katoen, 45% polyester, terry, geborstelde binnenkant, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1157 |
| Kleurnummer | 9000 |
| Categorie | Limited edition |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw